Świetlica Studio - Usługi - Spoty i filmy reklamowe, filmowanie dronem

Pomożemy Ci rozwinąć firmę
dzięki spójnej strategii video marketingowej.

Spot reklamowy

Krótka forma filmowa, trwająca zazwyczaj 5 do 30 szczegółowo zaplanowanych sekund, aby maksymalnie wykorzystać czas reklamowy. Historia stworzona według Twojego pomysłu, lub wspólnie wypracowana idea. Na bazie scenariusza dobieramy odpowiedni sprzęt do produkcji aby osiągnąć pożądaną plastykę czy ruch kamery.

I

ZASTOSOWANIE

Idealne rozwiązanie do płatnych promocji w TV oraz internecie. Wyróżnij się na tle konkurencji stosując go w kampaniach TV, lub na platformach mediów społecznościowych takich jak Youtube ( TrueView In-Stream) , Facebook czy Instagram.

Zadanie

Jego zadaniem jest zaskakiwać, budzić emocje, angażować odbiorcę, by zapoznał się z produktem czy oferowaną przez firmę usługą.

Film reklamowy

To nieco dłuższa forma niż spot, jej długość to zazwyczaj 3 do 5 minut, opowiadających zgodną ze skryptem, historię marki, firmy, produktu. Większa ilość czasu pozwoli szerzej opowiedzieć o oferowanych możliwościach

FUNKCJA

Pełni funkcję  reklamową, promocyjną, wizerunkową, informacyjną. Bardzo dobrze sprawdzi się w reklamach internetowych czy też na targach.

CEL

Dotrzyj do swojej grupy docelowej dostarczając użyteczne treści w przyjemnej i angażującej formie jaką jest film.

Relacje z wydarzeń

Twoja firma organizuje event tematyczny, kongres, rocznicę działalności,wystawia się na targach ? Nie tylko stworzymy dynamiczny film z wydarzenia, możemy również zająć się transmisją prelekcji na żywo dla widzów zgromadzonych na sali lub streamingiem do internetu.  Dostosujemy ilość operatorów do wielkości wydarzenia, tak aby nie przeoczyć żadnego z ważnych elementów.

ZASTOSOWANIE

Tego typu produkcje są znakomitym narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach pracownika oraz klientów

WYKORZYSTANE

Wykorzystaj swój film na wielu płaszczyznach, Integruj swoich pracowników, buduj pozytwne wrażenie swojej firmy.

Filmy Korporacyjne

To nieco dłuższa forma niż spot, jej długość to zazwyczaj 3 do 5 minut, opowiadających zgodną ze skryptem, historię marki, firmy, produktu. Większa ilość czasu pozwoli szerzej opowiedzieć o oferowanych możliwościach

u

Explainer Video

Krótki film animowany, przedstawiający konkretne zagadnienie, sposób działania czy zastosowanie produktu. Koncentruje się na rozwiązaniu danego problemu.


Case Study Video

“Studium przypadku” Film stworzony w oparciu o rozwiązanie konkretnego problemu ukazujący w jaki sposób firma poradziła sobie z danym zagadnieniem.

Employer Branding Video

Film stosowany do promocji firmy lub organizacji skierowany do konkretnej grupy kandydatów poszukujących pracodawcy w danym obszarze rynku.


Testimonial Video

Film referencyjny od zadowolonego klienta, który recenzuje zastosowanie usługi czy produktu dzięki którym udało rozwiązać się jego problem lub konkretną potrzebę.

FILMOWANIE DRONEM

Tworzymy niepowtarzalne ujęcia lotnicze. Doświadczeni operatorzy posiadający stosowne licencje do wykonywania konkretnych zadań ( VLOS / BVLOS ) 

Loty odbywają się na sprzęcie od DJI, modele Phantom oraz Inspire.