Świetlica Studio - O nas - Stawiamy na profesjonalizm, dbamy o szczegóły

Kim jesteśmy?

Świetlica Studio to zgrany team specjalistów z branży produkcji filmowej na potrzeby internetu czy telewizji. Doświadczeni operatorzy obrazu, montażyści, specjaliści od dźwięku, animacji oraz efektów specjalnych gotowi do realizacji nawet najśmielszych działań kreatywnych.

7 lat doświadczenia w pracy z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi dało nam wiele radości w tworzeniu spersonalizowanych treści video. Myślimy nieszablonowo, opowiadamy historie ruchomymi obrazami, budzimy emocje, angażujemy widza, by łatwiej było mu podjąć decyzję o zakupie Twojej usługi czy produktu.

Stawiamy na profesjonalizm, dbamy o szczegóły a przede wszystkim jesteśmy tu po to aby pomóc Tobie i Twojej firmie w zdobyciu większych zasięgów reklamowych, czy też innych wcześniej założonych celów.

MISJA

Słuchamy, zbieramy informacje by poznać Twoje potrzeby i Twoją wizję projektu – chcemy aby każdy nasz film był wyjątkowy i w 110% skrojony pod Twoje potrzeby.

WIZJA

Oczekujesz 4K ? 6K ? OK ! Zajmiemy się wszystkim od scenariusza, przez produkcję aż po postprodukcję i dostarczenie finalnego materiału w odpowiednim formacie. Gotowy projekt ma zachwycać zarówno nas jak i odbiorców. Zawsze wkładamy maksimum serca i umiejętności w zrealizowanie zadania. Sukces naszego klienta, to nasz sukces !

AKCJA

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci

Gdy praca jest Twoją pasją, każdy dzień w niej spędzony staje się świetną przygodą. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z wieloma firmami, reprezentującymi różne branże, w kraju i za granicą. Powracający klient to najlepsza wizytówka dobrze wykonanej pracy.